תקנון ומדיניות

/תקנון ומדיניות
תקנון ומדיניות 2013-12-23T15:00:47+02:00

תקנון ומדיניות PNP 

זמינות ומלאי
ניתן לראות בקטלוג המוצרים באתר זמינות פיזית של כל מוצר בכל אחד מסניפי PNP . ניתן גם לברר טלפונית הימצאות כל מוצר/ים במלאי. אמצעי תשלום

התחייבות למחיר הזול ביותר
אם תמצאו בחנות הנמצאת בעיר/אזור מגוריכם מוצר זהה באספקה מידית ובתנאי תשלום דומים במחיר זול יותר מהמפורסם על ידינו, תוכלו לקבל אצלנו את המוצר או מוצר שווה ערך, במחיר זול יותר מהמחיר שמצאתם – בהתחיבות ! ** למעט טלפונים סלולארים ומוצרי APPLE

אחריות
טופס האחריות שצורף לחשבונית במועד הרכישה הוא בלבד הקובע לגבי תקופת האחריות ותנאי האחריות.

אפשרויות תשלום
1.תשלום במזומן – תשלום במזומן (שטרות כסף) בזמן רכישת המוצר בשקלים וכוללים מעמ . ברכישה מעל 1400 ש”ח ניתנת הנחה נוספתלמעט בסניפים באילת .

2.תשלום בכרטיס אשראי – ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית כשכל תשלום לפחות בגובה 250 שקל, עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו בצירוף תעודת זהות וחתימה.

3.תשלום בהמחאה (צ’ק) – ניתן לבצע תשלום בהמחאה יחידה בלבד (“צ’ק מזומן”). אספקת הסחורה תבוצע עד 5 ימי עסקים ממועד התשלום (ובתנאי שההמחאה כובדה על ידי הבנק) . ההמחאה תחשב כנפרעת רק לאחר אישור סופי של הבנק על קבלת הכסף האמור לחשבון החברה. דין צ’ק בנקאי כדין צ’ק רגיל לכל, דבר ועניין, כאמור לעיל.

4.תשלום בהעברה בנקאית – ניתן לשלם גם באמצעות העברת סכום הקנייה לחשבון החברה‏. בדומה לתשלום בהמחאות, הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור קבלת ‏ הכסף מהבנק. את פרטי חשבון הבנק ניתן לקבל בעת ביצוע ההזמנה בסניף.

אפשרויות הזמנת מוצרים
הזמנה באמצעות האינטרנט
ניתן להזמין מוצרים באמצעות האינטרנט על ידי מילוי טופס הזמנה (לאחר הוספת המוצר לסל הקניות שבאתר). נציג מכירות יחזור אליך בטלפון על מנת לבצע סופית את ההזמנה ולהסדיר את התשלום. ההזמנה תקפה רק לאחר הוצאת חשבונית וביצוע תשלום מקדמה.

משלוח
אנו לא מבצעים משלוחים מהסניפים, משלוח אפשרי רק למזמינים דרך אתר זאפ. זמן האספקה משתנה ממוצר למוצר ויש להתעדכן באתר זאפ לגבי המשלוח. בכל אופן, משלוחים למקומות רחוקים או מעבר לקו הירוק יכולים לחרוג מזמן המשלוח הרשום באתר.
כמו כן, ישנם מקומות שמשלוח עלול להיות יקר יותר עקב היותו ישוב מרוחק . המחיר הסופי של המשלוח הוא כפי שיציין איש המכירות תרם חיוב העסקה.

מציאון
הפריטים בקטגוריה “מציאון” מוצעים מתצוגה או שעברו שימוש או שחודשו. הרוכש אחראי לבדיקתם לשביעות רצונו ממצבם טרם הרכישה. האחריות תוגדר לכל פריט במעמד הרכישה.

קופונים ומבצעים
הקופונים והמבצעים המפורסמים באתר או בעמוד הפייסבוק של קי.אס.פי. מחשבים תקפים בכל הסניפים למעט סניפי אילת אלא אם צויין אחרת

זכויות קניין וסימני מסחר
כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידאו, העיצובים, הטקסטים ,המפרטים וכל מידע אחר באתר ו\או הקשור בו, הינם בבעלותה הבלעדית של PNP ולא יעשה בהם כל שימוש אלא באישור PNP בלבד. אין לעשות שימוש בסימני המסחר אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב ע”י PNP.

Font Resize
Contrast